Žemiau pateikiame, kaip gamtai draugiškai save įvardina festivalis Be2gether, tačiau akivaizdu, kad tokie festivaliai tik graiuną gamtą ir ją niokoja. Mėgindami viešosiomis priemonėmis pakeisti savo įvaizdį, festivalis neriasi iš kailio siekdamas didesnio pelno.

Koks buvo pelnas ir kaip skaudžiai buvo nusiaubta gamta galima tik paspėlioti ar pamatyti festivalio nuotraukose, kurių mes net nenorime čia talpinti. Kitokią pusę mato ir dievas.eu blogeris, tai festivalio išgrobstyti ir iššvaistyti pinigai, tai bendra VEKS problema, kurią puikiai pateikia ir www.ekspertai.eu

Štai rašo dievas.eu:

Panašiai galėčiau atsiliepti ir apie Be2gether festivalį, kur organizatoriaus pusbrolis dirbantis Vilniaus savivaldybėje skyrė bene milijoną komerciniam renginiui, o galiausiai tas renginys virto pasigailėtinu reginiu. Kaip ir anksčiau maniau, taip ir dabar, kad Be2gther mirs ir kitais metais jau jo nebebus, nes pinigų plovimas, o ne kokybės siekis, jį nužudys. Amen.

Apie Green2gether galiu paverkti, kad tokie festivaliai yra daromi ne gamtai saugoti ir ja rūpintis, o galiausiai ją trypti, žudyti ir niekinti. Tad, mielieji Be2gether, nemeluokite ir nepudrinkite akių žmonėms, nes niekas jumis jau senai netiki…

Štai prieš festivalį save gyrė organiztoriai:

Praėjusiais metais šalia muzikinės ir meninės programos pristatęs ir socialinę atsakomybę skatinančią „Green2gether“ akciją, šiemet festivalis tęsia žaliąjį judėjimą. „Be2gether” komanda drauge su žinomais veidais ragina važiuoti dviračiu sukuriant gerą energiją sau ir aplinkai.

Kodėl dviratis?

I. Važiuojant dviračiu veikia visa kvėpavimo sistema, gerėja medžiagų apykaita, širdies veikla. Ramiai mindamas dviratį žmogus per valandą sudegina apie 500 kalorijų, be to, dviratis yra patogi ir mažai vietos užimanti transporto priemonė.

II. Važiavimas dviračiu stipriai prisideda prie globalinių problemų sprendimų. Dviračio veikimui nereikalingas iškastinis kuras, važiuojant naudojamas 100% atsinaujinantis energijos šaltinis – žmogaus energija. Keliavimas dviračiu nesukelia šiltnamio efekto, ozono sluoksnio plonėjimo, rūgščių liūčių atsiradimo.

III. Dviratis gali būti naudojama ir kaip alternatyvi elektros energijos gamybos priemonė: festivalio lankytojai galės pamatyti įdomias ir kitoniškas dviračio panaudojimo galimybes.

Prisijunk ir Tu!

Prie dviračių judėjimo jau prisijungė dainininkė Erica Jennings, aktorius Vytautas Rumšas, buvęs dviratinininkas Gintautas Umaras, dainininkė Jurga Šeduikytė bei Vilniaus miesto vicemeras Gintautas Babravičius. Prie akcijos taip pat kviečiamos prisijungti ir įmonės, galinčios raginti savo darbuotojus važinėti dviračiais.

Kas yra Green2gether?

“Green2gether” - tai festivalio “Be2gether” 2008 m. pradėta ekologinė kampanija, kuri kvietė atkurti tai, ką suvartojame. Šios kampanijos metu buvo išplatinta 100 kg žolės sėklų. “Green2gether” iniciatyvą aktyviai parėmė žymūs Lietuvos muzikantai, verslininkai, visuomenės veikėjai. Šiemet “Green2gether” kviečia visus sėsti ant dviračių.

...

Akivaizdu, kad jokia lietuviškai išpūsta žvaigždė nevažiavo dviračiu, o visos akcijos buvo gražiai mitinės, pijarinės... Festivalis sprogo, kaip ir visas viešųjų ryšių burbulas, kaip ir visas VEKS pinigų švaistymas...