Bio.lt - ekologiško gyvenimo būdo propagavimo portalas.

Bio yra biologija, labai plati sąvoka apimanti eilę mokslinių sričių, kurias žemiau galima rasti.

Biologija (iš graikų kalbos βίος ir λόγος) yra mokslas apie gyvąją gamtą. Biologija tiria gyvuosius organizmus, jų sandarą, rūšis, jų tarpusavio santykius ir sąveiką su aplinka. Atskiromis biologijos tyrimo sritimis užsiima daugybė biologijos disciplinų.

Biologijos terminas pirmąkart pasiūlytas 1802 m. Ž. B. Lamarko ir G. R. Trevirano (nepriklausomai vienas nuo kito).

Viena biologijos sritis yra: ekоlogija (graikiškai οίκος – namas, būstas + λόγος – mokslas, žodis) – mokslas, tiriantis gyvųjų organizmų santykius su gyvenamąja aplinka, įskaitant tokius fizinius veiksnius (faktorius) kaip klimatas, geografinės sąlygos), gyvosios ir negyvosios gamtos sąveiką.

Šiame puslapyje labiau užsiimsime gyvenimiškais ir praktiškais dalykais, nei moksliškais. Geresnės aplinkos žmogui kūrimas, dabartinių gamtinių išteklių išsaugojimas, gyvenimo greičio lėtinimas kapitalitinėje visuomenėje, užterštumo mažinimas, atsinaujinančios energetikos paieškos ir panašūs dalykai trauks mūsų dėmesį. Tave tai irgi domina? Parašyk.

Esame Lietuvos įmonė ir rūpinamės Lietuvos ateitimi. Mums svarbus mūsų klientų požiūris į ekologiją ir jos pritaikymas kasdieniame gyvenime. Skatiname naudoti ir vartoti lietuviškas prekes ir produktus, vartoti ir naudoti ekologiškus ir tvarius produktus.

Dabar kuriame internetinę programą, kurioje vartotojai galės pasitikrinti prekių ir produktų ekologijos lygį. Šioje sistemoje bus galima lengvai rasti ekologiškas ir tvarias prekes, jas palyginti su kitomis, patikrinti prekių ir produktų ekologiškumo lygį, išsirinkti tinkamą ir geriausią.

Rašyk mums: bio@bio.lt